Дизайн візиток Луцьк

Візитна картка (візитка) – традиційний носій контактної інформації про людину або організації, обов’язковий атрибут сучасного ділового спілкування.

Створення візитки

Розробка макетів візиток і буклетів, флаєрів, презентацій, календарів.
Макети, якщо вони ваші, приймаються для друку в форматах: CDR, AI, EPS, TIFF, PDF, PSD, JPEG. Дозвіл для TIFF, PSD, JPEG не менше 300 dpi. Для векторних форматів – шрифти в кривих.  Це стосується як візиток, так і іншої продукції, яку потрібно надрукувати. Макети візиток в інших форматах також приймаються, але з умовою, що знадобиться доопрацювання макета (доробка макета в ціну візиток не входить).
Швидше і дешевше, коли макет відповідає нашим побажанням.
Якщо макета візиток у вас немає, ми його для вас зробимо.

  ПОНЯТТЯ ВІЗИТКИ

Візитна картка (візитка) – традиційний носій контактної інформації про людину або організацію. Виготовляється з паперу, картону або пластику невеликого формату, існує також варіант CD-візитки.

  ОСОБИСТА ВІЗИТКА

Використовується, в основному, при дружньому знайомстві і неформальному спілкуванні. Вона містить ім’я і прізвище власника, а також контактну інформацію. Створюється з характерним вільним стилем виконання.

    ДІЛОВА ВІЗИТКА

Використовуйте в бізнесі, на офіційних зустрічах для надання контактної інформації потенційним партнерам. На візитці вказується ім’я та прізвище співробітника, посаду, назву організації, контактну інформацію.

ЕПАТУЮЧА ВІЗИТКА

Характеризуються оригінальним дизайном. Дотримання строгих правил оформлення візиток їм не властиво. Вони створюються для залучення уваги, щоб справити враження на партнера по спілкуванню.

КОРПОРАТИВНА ВІЗИТКА

Представляють компанію, а не конкретну особу. Щоб створити ефективну візитку для організації, ви повинні вказати в ній назву компанії, перелік послуг, контактну інформацію.

ПРЕДСТАВНИЦЬКА ВІЗИТКА

В основному, використовуються особою, яка має велику кількість зустрічей.

Дизайн сайту грає велике значення в процесі його просування та розкрутки. Перший контакт відвідувача з сайтом здійснюється на основі візуального сприйняття сторінки. Якщо зовнішній вигляд сайту буде приємним і цікавим, то користувач затримається тут і захоче більше дізнатися про вміст веб-ресурсу. Дизайн сайту та його якісне оформлення – це показник іміджу компанії, вираз її відносини до потенційних клієнтів. Якщо сайт виглядає красиво і оригінально, значить, його власникові важливо справити хороше враження на відвідувачів, і він зацікавлений у вашій увазі і оцінці. Розробка дизайну сайту повинна здійснюватися за особливими правилами. Використовуючи сучасні технології можна створити якісний сайт, акуратно і красиво оформлений, приємний для очей. Що стосується азів, то тут важливо врахувати вагу графічних файлів, оскільки при високому вазі графіки сторінки сайту будуть довго завантажуватися, а це негативно відіб’ється на відвідуваності ресурсу. Не кожен користувач захоче чекати кілька хвилин до повного завантаження сторінки. Досить імовірно, що він піде з сайту раніше, ніж встигне ознайомитися з вмістом.
125

СТВОРЕНИХ ВІЗИТОК

19

ВІЗИТОК ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

133

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

53

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Для чого потрібна візитка?

Всім знайомі ці маленькі прямокутники паперу, на яких написана вся контактна інформація власника. Але так чи проста візитка, як здається? Для чого потрібна візитка, – поставте це питання собі. Відповідь, який лежить на поверхні, все знають. Для того, щоб не писати ручкою на листочку свій телефон, посаду та електронну адресу. Але насправді візиткою можна домогтися дуже серйозного рекламного ефекту, треба просто зробити візитку за певними правилами, і покласти її туди, де її візьме та людина, яка обов’язково зробить у вас покупку.
Візитна картка – це особа ділової людини, навіть можна сказати – обличчя всієї компанії. Візитка залишається у керівників партнерів, постачальників, покупців. Такий же, як і ви, підприємець, господар фірми, під час вашої відсутності бере в руки візитку і у нього виникають асоціації по відношенню до вас.
Якщо візитка дешевенька, та ще до того ж і м’ята, то ставлення до вас, власнику фірми, і до всієї вашої фірмі, буде негативний. Стильна і красива візитка викличе повагу, бажання співпрацювати. Тому важливо мати хороші візитки, зберігати їх не в кишені, а в спеціальній візитниці, щоб забезпечити збереження картки, вміти вручити її співрозмовнику в ненав’язливій формі.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...