Розробка брендбука Луцьк

Брендбук – це інструмент, який допомагає компанії вистоювати свої відносини з рекламними компаніями, партнерами і цільовою аудиторією.

Розробка брендбука

Брендбук – найважливіший документ для тиражування бренду і корпоративного стилю. У ньому ми чітко прописуємо концепцію бренду, його історію, ідеологію, цінності та відмінності. Позначаємо рекламну стратегію просування бренду, яка допоможе клієнтові правильно вибудовувати контакт з аудиторією, вибирати потрібні канали, вигідно витрачати бюджет. Даємо докладні рекомендації по фірмовому стилю, а саме: як використовувати в зовнішній рекламі, оперативної поліграфії, сувенірної продукції, упаковці.

БРЕНДБУК

Це база, на якій ґрунтується все позиціонування компанії на ринку. Тільки в такому варіанті брендбук дозволить вам оптимізувати рекламу, домогтися впізнаваності фірми серед покупців.

ПРОСУВАННЯ

Просування – це будь-яка форма дій, використовуваних фірмою для інформування, переконання і нагадування людям про свої товари і послуги. Основні способи просування – це реклама.

ЦІЛЬОВИЙ РИНОК

Якщо розмір цільового ринку досить великий і споживачі проживають досить далеко один від одного, для просування вашого товару або послуги доцільніше використовувати рекламу.

ОСОБЛИВОСТІ ЦІЛЬОВОГО РИНКУ

Вивчення характеристик ваших споживачів може підказати вам найкращий спосіб зв’язку з ними, та в майбутньому посприяє створенню брендбука.

БЮДЖЕТ

Якщо ви припускає, що не зможете виділити багато коштів на просування, краще зупинити свій вибір на більш економічних способах просування вашої продукції: створення брендбуку для оптимізації реклами.

ПРОБЛЕМИ

При відсутності у великій компанії брендбуку можуть виникнути різні труднощі. Наприклад, дизайнери, при розробці нових рекламних вивісок або буклетів, зроблять щось, орієнтоване на іншу цільову аудиторію.

Дизайн сайту грає велике значення в процесі його просування та розкрутки. Перший контакт відвідувача з сайтом здійснюється на основі візуального сприйняття сторінки. Якщо зовнішній вигляд сайту буде приємним і цікавим, то користувач затримається тут і захоче більше дізнатися про вміст веб-ресурсу. Дизайн сайту та його якісне оформлення – це показник іміджу компанії, вираз її відносини до потенційних клієнтів. Якщо сайт виглядає красиво і оригінально, значить, його власникові важливо справити хороше враження на відвідувачів, і він зацікавлений у вашій увазі і оцінці. Розробка дизайну сайту повинна здійснюватися за особливими правилами. Використовуючи сучасні технології можна створити якісний сайт, акуратно і красиво оформлений, приємний для очей. Що стосується азів, то тут важливо врахувати вагу графічних файлів, оскільки при високому вазі графіки сторінки сайту будуть довго завантажуватися, а це негативно відіб’ється на відвідуваності ресурсу. Не кожен користувач захоче чекати кілька хвилин до повного завантаження сторінки. Досить імовірно, що він піде з сайту раніше, ніж встигне ознайомитися з вмістом.
59

СТВОРЕНИХ БРЕНДБУКІВ

7

БРЕНБУКІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

84

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

4

НАРАЗІ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Яке призначення брендбуку?

Брендбук дає можливість презентувати бренд так, як він був задуманий своїми творцями, без спотворень і домислів. Опис ідеології підкріплюється докладним керівництвом, яке дозволяє зберегти цілісність візуального образу марки в процесі його комунікації з цільовою аудиторією. Розробка брендбуку підводить підсумки попередніх етапів роботи по створенню торгової марки і задає напрямок і стандарти, в рамках яких вона буде розвиватися. Всі контакти з цільовою аудиторією – від рекламного ролика до зовнішнього вигляду персоналу – повинні відповідати правилам, прописаним в брендбуці, тільки в цьому випадку у споживача складеться єдиний і цілісний образ бренду, і буде рости ступінь довіри до нього. Якщо говорити про корпоративне брендінгу, то розробка брендбуку компанії стане основою для формування корпоративної культури і допоможе співробітникам без спотворень транслювати ідеологію компанії. У повному обсязі брендбук є закритим документом для зовнішніх осіб і використовується виключно в системі менеджменту компанії, на його основі вирішуються важливі стратегічні питання. Зокрема, створення брендбуку дозволяє всім співробітникам, зайнятим у процесі розвитку та просування бренду, чітко і одноманітно розуміти, що являє собою бренд, який вони рекламують.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...