Розробка інфографіки Луцьк

Інфографіка – це спосіб подачі інформації, при якому дані і знання передаються за допомогою графічного зображення.

Розробка інфографіки

Створення інфографіки вимагає високого професіоналізму, завдяки чому навіть малоцікаве для широкої аудиторії зміст ми здатні наділяти в захоплюючу форму. Наші художники та аніматори досконало володіють мистецтвом створення інфографіки для самого вимогливого клієнта. Ми підкажемо як зробити.

ІНФОГРАФІКА

Інфографіка сьогодні – модний тренд, який нещодавно ввійшов в сучасний діловий світ і впевнено в ньому закріпився. Однак далеко не всі усвідомлюють, що ж насправді є інфографікою.

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

Тут все безпосередньо залежить від теми. Якщо це аварія, то потрібно зібрати всю доступну інформацію, фотографії, експертизи, свідоцтва, можуть знадобитися карти місцевості.

СИСТЕМАТИЗАЦІЯ

Він є найбільш складним і включає організацію зібраної інформації і створення плану її презентації.

ЕСКІЗ І РОЗКАДРОВКА

Ступіть деталізації в ескізах або розкадруванні залежить від глибини опрацювання теми. Ескізи використовуються в друкованій інфографіці, а розкадровку в інтернет-інфографіці.

СТВОРЕННЯ ОБ’ЄКТІВ

Порядок подання інформації слідує за принципами цифрової презентації, де позиція того чи іншого аргументу залежить не від розміру елемента, а від його положення в ланцюгу логічних уявлень.

МАКЕТУВАННЯ

Дизайнер веб- інфографіки анімує елементи, використовуючи Flash, редагує кадри, накладає текст або звук. При анімації проекту в програмі Flash дизайнеру зручніше розділити контент і дизайн.

Дизайн сайту грає велике значення в процесі його просування та розкрутки. Перший контакт відвідувача з сайтом здійснюється на основі візуального сприйняття сторінки. Якщо зовнішній вигляд сайту буде приємним і цікавим, то користувач затримається тут і захоче більше дізнатися про вміст веб-ресурсу. Дизайн сайту та його якісне оформлення – це показник іміджу компанії, вираз її відносини до потенційних клієнтів. Якщо сайт виглядає красиво і оригінально, значить, його власникові важливо справити хороше враження на відвідувачів, і він зацікавлений у вашій увазі і оцінці. Розробка дизайну сайту повинна здійснюватися за особливими правилами. Використовуючи сучасні технології можна створити якісний сайт, акуратно і красиво оформлений, приємний для очей. Що стосується азів, то тут важливо врахувати вагу графічних файлів, оскільки при високому вазі графіки сторінки сайту будуть довго завантажуватися, а це негативно відіб’ється на відвідуваності ресурсу. Не кожен користувач захоче чекати кілька хвилин до повного завантаження сторінки. Досить імовірно, що він піде з сайту раніше, ніж встигне ознайомитися з вмістом.
108

РОЗРОБЕНО ПРОЕКТІВ

14

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

120

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

9

ПРОЕКТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Переваги інфографіки для веб-сайту

В першу чергу головна перевага інфографіки – це зручність для користувача. Якщо йому буде зручно сприймати інформацію на вашому сайті, він обов’язково повернеться, причому може поділитися ссилочкою на сайт в соціальній мережі. По друге, інфографіка допомагає отримувати додатковий трафік на сайт безпосередньо з сервісів «Яндекс.Зображення» і «Картинки Google». По третє, інфографіка часто розходиться по мережі: форумам, блогам, соціальним мережам. Таким чином, якщо ви залишите свій водяний знак або адресу сайту на зображенні, то можливо, що хтось набере його в рядку свого браузера і пререйде до вас. По четверте, інфографіка – це відмінний спосіб розрекламувати свій бренд або компанію. Створіть якісну і корисну інфографіку, розмістивши на ній свій бренд і адресу сайту, і пасивна реклама вам забезпечена. По п’яте, у ніші інфографіки мало конкурентів, тому тут можна непогано досягти успіху.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...