Розробка логотипів Луцьк

Логотип – це є такий символ, обличчя вашого бізнесу. За логотипом будуть оцінювати вашу компанію, логотип буде на ваших візитках, вивісках, рекламних макетах, на сайті, на упаковці вашого товару.

Створення логотипу

Створення логотипу – непросте завдання як для дизайнера, так і для замовника, це серйозна робота, і дуже важливо не помилитися з вибором виконавця. Потреба в розробці логотипу   постійно існує,і  навіть зростає. Знайти фахівця, який створить для вашої компанії ідеальний логотип, виявляється непросто. Та й ціна на розробку логотипу у різних виконавців різниться в рази. Це пов’язано з рівнем майстерності дизайнера, з підходом, прийнятим в різних студіях – десь вам логотип намалює за півгодини самотній дизайнер, а десь над розробкою логотипу буде думати ціла команда професіоналів, накидаючи ідеї і пропонуючи дуже різноманітні варіанти виконання.

  ПОНЯТТЯ ЛОГОТИПУ

Створення логотипу – це обов’язкова умова формування визначальності, як компанії, так і сайту. Логотип є важливим елементом імісії, словесної (графічної) частинию товарного знака.

  ФУНКЦІЇ ЛОГОТИПУ

Його основна функція полягає в ідентифікації юридичної особи. Він повинен відображати «обличчя», особливості володаря; сприяти правильному позиціонуванню в конкурентному середовищі.

    ЕТАП ПЕРШИЙ: ВИВЧЕННЯ

Робота над логотипом починається з вивчення компанії (сайту), її діяльності, відмінних рис, ринкової позиції і т.д. Необхідно провести максимально повне дослідження.

  ЕТАП ДРУГИЙ: СТВОРЕННЯ ЕСКІЗІВ

Вітаються максимально прості, стилізовані зображення, так як вони відрізняються більшою узнаваемостью, добре виглядають в середньому і малому масштабі.

  ЕТАП ТРЕТІЙ: АНАЛІЗ

Необхідно провести перевірку пробних ескізів логотипу: на відповідність специфіці і діяльності замовника, на ключові характеристики, на взаємодію з аудиторією, на унікальність.

ЕТАП ЧЕТВЕРТИЙ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Після кінцевого усунення похибок, створений логотип готовий до юридичної реєстрації та повноправного використання володарем.

Дизайн сайту грає велике значення в процесі його просування та розкрутки. Перший контакт відвідувача з сайтом здійснюється на основі візуального сприйняття сторінки. Якщо зовнішній вигляд сайту буде приємним і цікавим, то користувач затримається тут і захоче більше дізнатися про вміст веб-ресурсу. Дизайн сайту та його якісне оформлення – це показник іміджу компанії, вираз її відносини до потенційних клієнтів. Якщо сайт виглядає красиво і оригінально, значить, його власникові важливо справити хороше враження на відвідувачів, і він зацікавлений у вашій увазі і оцінці. Розробка дизайну сайту повинна здійснюватися за особливими правилами. Використовуючи сучасні технології можна створити якісний сайт, акуратно і красиво оформлений, приємний для очей. Що стосується азів, то тут важливо врахувати вагу графічних файлів, оскільки при високому вазі графіки сторінки сайту будуть довго завантажуватися, а це негативно відіб’ється на відвідуваності ресурсу. Не кожен користувач захоче чекати кілька хвилин до повного завантаження сторінки. Досить імовірно, що він піде з сайту раніше, ніж встигне ознайомитися з вмістом.
149

СТВОРЕНИХ ЛОГОТИПІВ

18

ЛОГОТИПІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

127

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

49

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Для чого потрібен логотип?

Давайте спробуємо поставити собі таке питання, яким вже практично не задаються бізнесмени: навіщо компанії потрібно створення логотипу? Адже навіть у самій маленькій компанії, яка тільки-тільки починає свою діяльність, частіше за все є логотип, нехай поганий, простий, намальований «на коліні», але є. Чому? Все дуже просто: будь-якій фірмі, крім назви, потрібно візуальний символ, що дозволяє її відрізнити від інших і запам’ятати.

Формальне визначення терміну «логотип» можна дати наступне – це необхідне подання компанії, найбільш важливий елемент фірмового стилю, зроблений у вигляді компактного візуального образу. Розібратися, що ж таке логотип, можна виходячи з його призначення.

За допомогою логотипу можна привернути увагу клієнтів, створити гарне враження про компанію. Маленька графічна мініатюра вашої компанії буде постійно нагадувати всім оточуючим, що представляє ваша компанія, і що ваша компанія – це те, що вони давно шукали. Логотип може привести компанію до лідерства, він прокладає дорогу до бренду.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...