Розробка піктограм Луцьк

Піктограма – це символ, який передає інформацію про об’єкт або ідеї за допомогою ілюстрації.

Розробка піктограми

Сьогодні кожного, хто не далекий від світу комп’ютерних технологій, оточує величезна кількість образотворчої інформації: фотографії та ескізи, реклама і елементи фірмового стилю, іміджева і ділова графіка. Призначений для користувача інтерфейс включає в себе ці та багато інших атрибутів, покликані проілюструвати надану інформацію, зробити її більш привабливою і запам’ятовуючою. Робоча область будь-якого веб-сайту також підпадає під визначення призначеного для користувача інтерфейсу – зі своєю системою навігації, управлінням потоками даних, функціями пошуку і сортування інформації та ін. На сторінках Інтернет-проектів знаходять гідне застосування фотографії, рекламні модулі, іміджеві заставки, логотипи та інші компоненти інфраструктури, що склалася. До складу останньої входять і так звані піктограми (або іконки), що представляють собою невеликі графічні зображення тематичної спрямованості. Якщо в середовищі розробників програмного забезпечення склалися достатньо строгі вимоги до створення іконок (в основному, це формат BMP, розмір – 16х16 або 32х32), то Інтернет надає дизайнерові ширше поле діяльності. Піктограми для розміщення в Інтернеті можуть бути в форматі GIF, JPEG, PNG і навіть Flash, розміри можуть дуже сильно варіюватися: від мініатюрних 7х10 до “велетнів” 40х70.

ПІКТОГРАМА

В даний час піктограми мають вузькоспеціальну і другорядну роль, на відміну від звичного нам алфавітного письма, здатного відображати багаторівневий характер природної мови.

ДИЗАЙН

Компанія “Web24” цілодобово відповідає на запити, що надходять що до дизайну іконок, піктограм від клієнтів по всіх містах України. Менеджер-проектів вивчає отриману інформацію і конкретизує завдання клієнта.

СТВОРЕННЯ

Команда дизайнерів дозволяє створювати якісні іконки, піктограми різного ступеня складності і необхідної стилістики. Розробка іконок, піктограм супроводжується арт-директором і проводиться в кілька етапів.

РОЗРОБКА

Компанія “Web24” надає послуги розробки дизайну іконок, піктограм і розділяє процес роботи на наступні етапи: етап аналізу (аналіз інформації), етап розробки (розробка стилістики) етап подання (подання піктограм).

ФОРМА

Форма – це структура, на основі якої виконано дизайн іконки. Якщо ви опустите деталі і обведете основні фігури, які складають іконку, що це буде: квадрат, коло, прямокутник, трикутник, або більш плавні обриси?

ЕСТЕТИКА

Під естетичної цілісністю розуміється набір елементів, які повторюються серед іконок з одного набору. Це можуть бути округлені або квадратні кути, а також їх розміри, товщина лінії, стиль, колірна гамма і так далі.

Дизайн сайту грає велике значення в процесі його просування та розкрутки. Перший контакт відвідувача з сайтом здійснюється на основі візуального сприйняття сторінки. Якщо зовнішній вигляд сайту буде приємним і цікавим, то користувач затримається тут і захоче більше дізнатися про вміст веб-ресурсу. Дизайн сайту та його якісне оформлення – це показник іміджу компанії, вираз її відносини до потенційних клієнтів. Якщо сайт виглядає красиво і оригінально, значить, його власникові важливо справити хороше враження на відвідувачів, і він зацікавлений у вашій увазі і оцінці. Розробка дизайну сайту повинна здійснюватися за особливими правилами. Використовуючи сучасні технології можна створити якісний сайт, акуратно і красиво оформлений, приємний для очей. Що стосується азів, то тут важливо врахувати вагу графічних файлів, оскільки при високому вазі графіки сторінки сайту будуть довго завантажуватися, а це негативно відіб’ється на відвідуваності ресурсу. Не кожен користувач захоче чекати кілька хвилин до повного завантаження сторінки. Досить імовірно, що він піде з сайту раніше, ніж встигне ознайомитися з вмістом.
94

СТВОРЕНИХ ПІКТОГРАМ

17

ПІКТОГРАМ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

104

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

17

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Чим важлива впізнаваність для піктограми?

Піктограма – це знак, що відноситься до якогось об’єкту з метою надання більш ясною інформації, що підкреслює якісь його типові риси. Звідси сталася пиктография – форма листа, що використовує піктограми. У широкому сенсі слова пиктография стало називатися мистецтво записи подій або вираження ідей малюнками, а також зображення статистичних даних і співвідношень графіками, діаграм, символами і їм подібними способами. У сучасному суспільстві піктограми зустрічаються на кожному кроці: в знаках дорожнього руху, в товарних знаках, на упаковках або в застережливо знаках.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...