Гарантія якості за найбільш конкурентними тарифами

Сучасне технічне оснащення, індивідуальний підхід до кожного замовника, висококваліфіковані штатні і перекладачі з високим рівнем професійних навичок, відмінно володіють спеціальною термінологією і в повній мірі розуміють текст, що перекладається, дозволяють забезпечити високу точність перекладу, будь він технічним або літературним.

Найвища якість перекладів

Ми прагнемо надати вам найвищу якість перекладів за найбільш конкурентними ціновими точками галузі. Ми стоїмо за кожним перекладом та надаємо вам унікальну гарантію якості на 100%. Якщо ви не задоволені, ми будемо працювати з вами та вашою командою, щоб змінити кожен переклад, доки він не задовольняє ваше схвалення, незалежно від того, скільки часу це потрібно.

Чому варто вибрати нас:

  • Наші фахівці – носії мови, які розуміють всі нюанси.
  • Ми співпрацюємо з консультантами в областях науки, техніки, технологій, юриспруденції.
  • Ми не обіцяємо – ми робимо!
  • Ми не говоримо, що наші ціни найнижчі, але ми відповідаємо за якість перекладів.

 Точність

В нашій базі більше 400 вузькоспеціалізованих перекладачів по всьому світу.

 мультимедіа

Наша платформа керування перекладачами може обробляти величезний спектр різних форматів аудіо та відео та може забезпечити повну прозорість у процесі перекладу та локалізації.

Наукові переклади

Переклад патентів, наукових статей, навчальних посібників, навчальної, науково-технічної та іншої літератури. Надання усного (послідовного) перекладача на підприємство, для ведення переговорів, у відрядження.

 Повний комплекс

Повний комплекс перекладацьких послуг з імпортно-експортної діяльності різних напрямків: будівництво, машинобудування, авіабудування, металургія, нафтогазова, енергетика і т. Д.

Переклад технічної документації

Переклади експлуатаційної, нормативної, проектної та іншої технічної документації. Переклад, обробка креслень і схем будь-якого формату.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

Кваліфіковані, професійні лінгвісти – пропонують чіткість і точність. Специфічний для промисловості досвід – будь то юридичний, медичний, фінансовий, інженерний, фармацевтичний, ІТ, роздрібний або маркетинговий. Занадто багато секторів для переліку, тому запитайте нас, чи потрібні вам деталі на нашому фоні в інших галузях.
264

ПЕРЕКЛАДИ НА АНГ.МОВУ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

48

НАУКОВИХ ПЕРЕКЛАДІВ

2468

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО НА АНГЛ. МОВУ

745

ПЕРЕКЛАДІВ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Експерти

Переклад повинен бути написаний не тільки добре, але й повинен бути написаний мовою, яку розуміє ваша галузь. Коли ви замовляєте переклад з нас, ми призначаємо роботу перекладачам, які мають досвід роботи у вашій галузі. Ми маємо доведений досвід роботи в багатьох галузях, включаючи технічні, медичні, юридичні, фінансові та програмні продукти.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...