Переклад на польську мову Луцьк

Наша команда – це професійні перекладачі, які мають багаторічний досвід, а також досконало володіють професійною мовою і вузькоспеціальної лексикою в різних областях.

Усний послідовний переклад

Усний переклад належить до найскладніших видів усного перекладу. Професіоналізм перекладача залежить у першу чергу від практики. Перекладачі отримували свій досвід з послідовного перекладу там де він зазвичай використовується, а саме під час переговорів, зустрічей державних діячів, на прес-конференціях, у роботі різних комісій та інше.

Ми пропонуємо послуги перекладу за наступними напрямками:

Технічний

Швидко і якісно виконаємо переклад інструкцій по експлуатації та описів до обладнання, переклад супровідної документації, креслень різних форматів і т.д.

Юридичний

Професійний переклад контрактів, статутних документів, угод і договорів всіх видів, судових рішень, оціночної документації, а також переклад полісів страхових компаній і документів щодо фінансової звітності.

Медичний

Медичний переклад інструкцій по експлуатації обладнання, переклад результатів клінічних досліджень продуктів фармацевтики, сертифікатів відповідності, медичних довідників, виписок, довідок та інше.

 Усний

Присутність усного перекладача необхідно при проведенні ділової зустрічі з партнерами з-за кордону, укладення угод, передачі прав власності, під час презентацій, для офіційного представництва персони або компанії.

 Особистих документів

Паспортні дані, дипломи, свідоцтва з РАГСу, рекомендації і резюме, довідки, свідоцтва про народження і смерті, постанови суду, заяви, довіреності та інше – такі замовлення ми виконуємо щодня.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

Ми прагнемо зробити якісну роботу; отже наші перекладачі та редактори були ретельно переглянуті та відібрані. Ці фахівці працюють у нашій компанії з перекладу на повний робочий день і розглядаються як експертні спікери своєї рідної мови.Універсальні послуги з перекладу дозволять вашим компаніям реалізувати ситуацію, точно передаючи те, що треба сказати будь-якою мовою і де б у світі це не було.
110

ПЕРЕКЛАДІВ НА ПОЛЬСЬКУ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

34

МЕДИЧНИХ ПЕРЕКЛАДІВ

1674

СТОРІНКИ ПЕРЕВЕДЕНО НА ПОЛЬСЬКУ МОВУ

345

УСНИХ ПЕРЕКЛАДІВ

Переклад документів

На сьогодні можна говорити про існування маси різних документів, з якими постійно стикається кожен з нас у повсякденному житті. Серед них є ті, які видають державні організації або установи з іншими формами власності. Їх мета – забезпечити посвідчення тих чи інших фактів. Наприклад, техпаспорт, заявки. З ними стикається будь-який громадянин, але скористатися ними можна тільки за певних умов. У тому випадку, якщо документація повинна бути представлена ​​в іншій країні або іноземним партнерам, то виникає гостра необхідність в їх перекладі на відповідну мову.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...