Перекладна на російську мову Луцьк

Мета нашої роботи – максимальне задоволення Ваших побажань і виконання всіх поставлених умов!

Досвід і кваліфікація менеджерів

Одна з основних причин того, що люди звертаються саме до нас. В нашому офісі перекладів вам дадуть професійну консультацію з питань, пов’язаних з переведенням особистих документів, розкажуть про всі нюанси і дадуть рекомендації по послідовності дій у вашій ситуації. Нотаріальний переклад документів ми виконуємо за 1 день ( «сьогодні – на завтра»), але якщо вам необхідно отримати переклад терміново, його можливо зробити «сьогодні – на сьогодні».

Гарантія якості

У нас одне правило: не підвести клієнта. Свою роботу ми завжди робимо добре і точно в строк.

Індивідуальний підхід

Ми за побудову довгострокових взаємин з кожним клієнтом, заснованих на повазі і взаємодовірі.

Доступні ціни

На додаток до цього ми регулярно пропонуємо знижки на найбільш популярні напрямки перекладу.

Гнучкі тимчасові рамки виконання замовлень:

Наші перекладачі приступають до роботи на першу вимогу і працюють практично цілодобово. Приваблива система знижок корпоративним замовникам і постійним клієнтам.

 Конфіденційність

Ми дбаємо про свій імідж і гарантуємо дотримання конфіденційності та безпеки вашої інформації.

 

 Послуги з перекладу

Ми пропонуємо найкращі послуги з перекладу за найбільш конкурентними цінами на ринку. Ми гарантуємо оптимальні результати, незалежно від того, наскільки вони вимагають умов вашого проекту.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

Завдяки багаторічному досвіду надання перекладів ми розробили експертизу у великій кількості областей, предметів та галузей, включаючи рекламу, аерокосмічну, автомобільну, ділову, хімічну, контрактну, оборонну, електронне навчання, освіту, енергетику, розваги, фінансові, глобалізація, уряд, імміграція, правова / судова практика, локалізація, виробництво, маркетинг, засоби масової інформації, медичні, патенти, релігія, роздрібна торгівля, програмне забезпечення, технічні, телекомунікації, посібники користувача, веб-сайти та багато іншого.
100

%  ЯКОСТІ

108

ПЕРЕКЛАДІВ НА РОСІЙСЬКУ МОВУ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

976

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО НА РОСІЙСЬКУ МОВУ

342

ПИСЬМОВИХ ПЕРЕКЛАДИ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

Пошуки грамотного перекладача

Якщо Ви перебуваєте в пошуках послуг грамотного перекладача, значить, ми ті, хто Вам потрібен.Наші фахівці мають величезний досвід роботи і не тільки відмінно володіють іноземними мовами, але також знають нюанси тієї чи іншої галузі перекладу. Крім того, наше перекладацьке агентство пропонує послугу редактури перекладів носіями мови.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...