Переклад з польської мови Луцьк

Ми використовуємо команду пристрасних власних фахівців з мови, кожна з яких має свою спеціалізацію. Вони підтримуються широкою мережею ретельно відібраних позаштатних перекладачів та редакторів. Разом ми забезпечуємо найкращий переклад ваших текстів.

Мовні фахівці

У нас є професійні перекладачі всередині країни в кожній частині світу. Ми перекладаємо з англійської на всі європейські та азіатські мови, включаючи французьку, італійську, німецьку, іспанську, китайську, японську, російську, арабську та єврейську. Ми також перекладаємо з усіх мов на англійську мову. Вся робота ретельно перевіряється, щоб забезпечити найкращу якість.

 Переклад веб-сайту

Ми пропонуємо послуги з перекладу веб-сайтів, щоб розмістити іноземних співробітників та представити вашу компанію на нових ринках.

 Маркетинг Переклад

Переклад маркетингових матеріалів на відміну від перекладу будь-якого іншого типу документів. Це тому, що ви повинні повідомляти про передбачуваний зміст повідомлення та пристосувати його до культури.

Триступеневий процес перекладу

Якісний результат забезпечується за рахунок трьохступеневого процесу перекладу. Над кожним текстом працюють перекладач, редактор і коректор – носії мови, що проживають в країнах, для яких локалізується сайт.

 Переклад електронного навчання

Глобалізація та технологія змінюють традиційну освіту та сприяють створенню електронного навчання. Від відео до скриптів, тестів та змісту курсу ми будемо локалізувати ваші освітні програми на мові своєї аудиторії.

 Юридичний переклад

Від імміграційних документів до судових документів ваші юридичні документи перекладені вручну та перекладачами, які володіють рідною мовою, які мають практичний досвід роботи в юридичній сфері.

 Фінансовий переклад

З банківських виписок до пропозицій щодо нерухомості,ми здатні ввести вас у складний світ фінансових перекладів. На додаток до точного перекладу слів можна довіряти, що глобальні валюти, проміжки часу, діаграми та графіки також перетворюються з точністю, яку вимагають фінансові установи.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

Якщо зі значенням слова «переклад» все ясно (передача інформації з рідної мови на іноземну), то поняття «локалізація» знайоме не кожному. Воно означає адаптацію основний текстової інформації (даних про компанію, статей, описів товарів і послуг), зображень і написів під ними, а також змісту меню на сайті, кнопок таким чином, щоб сайт став не тільки зрозумілий за кордоном, але і для того, щоб він був привабливим і ніс той же посил для нової аудиторії, яка має свій, відмінний від оригіналу, мова спілкування, а також свої культурні особливості.
73

ЛОКАЛІЗОВАНИХ САЙТІВ

7

ТЕРМІНОВИХ ПЕРЕКЛАДІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

438

ТЕРМІНОВИХ ПЕРЕКЛАДІВ

1387

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Запорука успіху в бізнесі.

Ні для кого не секрет, що запорукою успіху в бізнесі є його постійний розвиток. І якщо ваш погляд спрямований за «кордон», то обличчя Вашої компанії, а саме її сайт, обов’язково має бути приємним і зрозумілим потенційним клієнтам за межами України. Та й в нашій країні знайдеться чимало іноземців, кому Ваші послуги можуть бути цікаві. А для цього сайт повинен бути переведений на англійську (німецьку, іспанську, французьку та т. Д.) Мову.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...