Переклад з російської мови Луцьк

Якщо ви хочете, щоб вебсайт «приводив» клієнтів не тільки з України, але і з-за кордону, переводити його за допомогою онлайн-словників або напівпрофесійних перекладачів не варто. Сайт повинен залучати людей, а не відштовхувати.

Файлові експертизи

Ми надаємо послуги з перекладу документів у всіх форматах файлів. Це включає в себе прості файли, такі як MS Word або Powerpoint, а також високопродуктивні програмні формати.

 Основні переваги

  • Швидко: ми виконуємо свою роботу в строк і готові працювати в режимі терміновості.
  • Якісно і професійно: у нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці.
  • Недорого: наші ціни на переклад найпривабливіші.

 Послуги інтерпретації

Наші служби перекладу та обладнання допомагають подолати мовний бар’єр у ділових зустрічах, телефонних дзвінках, конференціях та тренінгах. Давайте допоможемо вам зрозуміти та зрозуміти в багатомовному середовищі.

 Дотримуємося строго терміни

Ми цінуємо час клієнта, тому завжди точно в термін здаємо повністю готовий проект.

Людина

Ми використовуємо цілком людський процес перекладу , який підтримується жорсткою політикою якості. Використовуючи сучасні інструменти та технології, наші робочі процеси спрощуються, щоб максимально швидко і якомога точніше перекладати ваші тексти.

Точність перекладу

Ми завжди зробимо точний переклад всіх термінів, формулювань і абревіатур незалежно від складності мови. Вам більше не доведеться підключати додаткові сили для редагування перекладів.

Будь-який об’єм і складність робіт

Для прискорення роботи з великими обсягами текстів ми призначаємо цілу команду перекладачів і редакторів, це дає Вам гарантії якісного перекладу тексту великого обсягу в стислі терміни.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по перекладу сайтів будь-якої складності.

У послугу перекладу сайту входить переклад всього контенту – текстів, кнопок, реклами. Якщо вам потрібні додаткові послуги, такі як аудит сайту іноземною мовою, зробити переклад контекстної реклами, перевести інформаційний фон сайту, ми готові обговорити і це. Зорієнтувати Вас за термінами і підсумкової вартості перекладу ми зможемо тільки, коли ознайомимося з вашим сайтом або контентом в текстовому вигляді
142

УСНИХ ПЕРЕКЛАДІВ

12

УСНИХ ПЕРЕКЛАДІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

2045

СТОРІНОК ПЕРЕКЛАДЕНО З РОСІЙСЬКОЇ

112

ПЕРЕКЛАДЕНО СТОРІНОК ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

Подолання мовного бар’єру

Переклади текстів для сайтів користуються великою популярністю. Багато компанії хочуть, щоб їх сайт був зрозумілий для іноземних відвідувачів. Особливо це стає актуальним напередодні великих міжнародних заходів. Адже подолання мовного бар’єру – це перший крок на шляху до залучення клієнтів. Ми часто стикаємося з такого роду замовленнями і маємо великий досвід їх виконання.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...