Розробка інтернет магазину Луцьк

Інтернет-магазин – це не просто сайт, на якому можна придбати або продати товари або послуги, це основа сучасного бізнесу.

Розробка інтернет магазину

Нами здійснюється розробка інтернет-магазинів як з нуля під конкретного клієнта, так і надання готового рішення, створеного нашої веб-студією під потреби малого та середнього бізнесу, яке за ціною виходить в 2-3 рази дешевше

  ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ

Аналіз ринку, цілей і завдань проекту, розробка бізнес-плану і технічного завдання проекту.

  РОЗРОБКА

Розробка індивідуального дизайну з урахуванням специфіки ринку, а також всіх вимог UX / UI.

  СТВОРЕННЯ ФУНКЦІОНАЛУ

Створення функціоналу згідно з останніми стандартами, сайт максимально швидко і коректно працює у всіх браузерах.

НАПОВНЕННЯ САЙТУ

Наповнення сайту необхідним контентом з урахуванням необхідної сео-оптимізації.

ПОКРАЩЕННЯ САЙТУ

Залучення трафіку, поліпшення поведінкових факторів, збільшення конверсії.

ТЕСТУВАННЯ

Тестування відбувається на кожній стадії реалізації, також аналітика і тестування проекту після запуску.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по розробці інтернет магазину будь-якої складності.

mag1
mag2
mag3
Ми живемо в той час, коли сфера IT вдосконалюється кожен день і разом з цим вдосконалюється і покупець. Все більша кількість людей воліють довгим і виснажливим походів по магазинах комфортне перебування вдома і вибір необхідних товарів онлайн. Тому розробка інтернет-магазину, мабуть, найбільш доступна, мобільна і ефективна можливість на сьогоднішній день ведення бізнесу.

Відгуки клієнтів

Арт-директор компанії зарекомендував себе і свій колектив чудовими фахівцями в області веб-дизайну і юзабіліті, що в підсумку вилилося в створення дизайну повністю відповідає всім цілям і задачам.<br /> - Компанія «ОП»
Після позитивного досвіду роботи було прийнято рішення продовжити спільну роботу в рамках пошукового просування. З першого місяця після відкриття нового сайту і початку активного просування ми зафіксували зростання конверсії і збільшення кількості замовлень через інтернет-магазин сайту. Через півроку роботи ми займаємо впевнені і стабільні позиції на перших сторінках у видачі пошукових систем Google.<br /> - Компанія «Імпульс Проект»
Дизайн інтернет-магазину - це цілий комплекс робіт включають себе не тільки графічну складову, а й серйозний обсяг завдань по юзабіліті і функціонального планування майбутнього проекту. З усіма цими завданнями програміст впорався на 100%, зарекомендувавши себе справжнім професіоналом своєї справи.<br /> - Інтернет-магазин «Народний магазин»
278
Створено інтернет магазинів
115
Обслуговується інтернет магазинів
34
Розроблено магазинів за останній місяць
12200
Добавлено товарів

Створіть ваш власний магазин разом з нами!

Наша компанія надає повний комплекс послуг по розробці оригінальних і унікальних інтернет-магазинів вже більше 5 років! Ми гарантуємо якісне та швидке виконання робіт, а також професійну підтримку.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...