Розробка landing page Луцьк

Лендінг пейдж – це односторінковий сайт спрямований на вчинення цільової дії. Перетворюючи звичайного відвідувача в покупця або клієнта компанії. Приклад цільової дії: замовити дзвінок, підписатися на розсилку, зареєструватися, купити товар.

Посадкова сторінка в інтернеті

Іншими словами сказати Лендінг Пейдж, створюється з метою залучення потенційного клієнта. Наша компанія пропонує вам свої послуги в розробці таких сайтів, які стануть приносити максимальну користь і вигоду для вас і вашого бізнесу. У нас Ви можете Лендінгем Пейдж замовити і розраховувати не тільки на мінімальні терміни виконання замовлення, а й на те, що дана сторінка буде відповідати всім вимогам.
Що ж таке Landing page? Замовити Лендінг – це значить замовити сторінку сайту, на яку потенційний клієнт може потрапити, клікнувши на рекламу оголошення. Основна відмінність такої сторінки полягає в тому, що вона містить в собі потужний заклик до певної дії і насичена ключовими фразами. Так, наприклад, якщо landing page замовити, то можна підсвідомо діяти на позиви певної групи людей скористатися послугами або придбати товари, які пропонує Ваш інтернет-магазин.

   ПРОЕКТУВАННЯ НАВІГАЦІЇ

Це перший етап в розробці лендінг пейдж. Добре продумана навігація і структура – основа успіху в досягненні цілей проекту. Прозора і логічна навігація полегшить завдання, як при створенні сайту, так і при його використанні.

  ПРОЕКТУВАННЯ САЙТУ

При розробці сайту, перш ніж малювати красивий інтерфейс, ми проектуємо структуру подачі інформації. Це дозволяє опрацювати userstory і перевірити usability сайту перед етапом дизайну.

  АДАПТИВНИЙ САЙТ

Розробка адаптивного сайту складніше на етапі розробки. Але дозволяє адаптувати сайт практично під будь-який пристрій і скорочує витрати на етапі експлуатації та підтримки сайту.

    ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Ми пропонуємо весь спектр технічної, сервісної та контент підтримки. Генерація нового контенту, створення нового функціоналу, регламентне обслуговування ресурсу.

   ГАРАНТІЙНА ПІДТРИМКА

На розроблені нами сайти ми надаємо безкоштовну гарантійну підтримку. Гарантія на безоплатній основі надається довічно, в разі обслуговування сайту у нас.

    СТРАТЕГІЯ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

На сьогодні існують сотні інструментів digital marketing для просування сайту. Ми допоможемо підібрати найбільш ефективний набір з урахуванням поставлених завдань і вашого бюджету.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по розробці landing page будь-якої складності.

Розробка landing page Луцьк cкріншот 3
Розробка landing page Луцьк cкріншот 2
Розробка landing page Луцьк cкріншот 1
Сучасний світ може запропонувати людині величезний вибір послуг, товарів і багатьох інших дій, без яких не обходиться жодна людина. Кожен день у всесвітній мережі Інтернет відбуваються покупки, продажі, замовлення послуг і багато іншого. І не дивно, що в зв’язку з таким попитом на послуги та товари, зростає і конкуренція між компаніями, які і пропонують ці послуги або товари. Так, конкуренція в цій справі жорстка, але немає нічого неможливого. Головне, знайти правильний підхід до організації свого бізнесу. Тільки тоді він стане приносити очікувані результати, і буде працювати на високому рівні ефективності.

Відгуки клієнтів

З величезних плюсів компанії зазначу внутрішню організацію роботи менеджерів компанії з клієнтом. Дуже велика увага приділяється побажанням клієнта, це дуже важливо - від якості запитів залежить якість замовлень. Окреме спасибі Ірині, відчувається професіоналізм, видно що людина любить свою роботу і дуже добре її робить! Так тримати хлопці, спасибі 🙂 - Сервісний центр «AppGrade»
Ми стартували з початком співпраці з компанією «WEB 24». І з тих пір вже більше двох років «WEB 24» веде плідну роботу над нашими рекламними кампаніями.<br /> Пошуковий трафік за час нашої співпраці виріс з нуля до 3 000 відвідувачів щомісяця. Платний трафік також показує зростання і хорошу конверсію.- Приватний пансіонат «Валентина»
Компанія ТОВ «Індиго Трейд» висловлює глибоку вдячність компанії «WEB24» за якісну і оперативну допомогу в вирішенні технічних проблем.<br /> За час спільної роботи нам вдалося вирішити з технічної сторони ряд дуже важливих питань і реалізувати достатню кількість завдань.- Інтернет-магазин жіночого одягу «Marie»
430
Задоволених клієнтів
87
Сайтів на нашому обслуговуванні
25000
Написано стрічок коду
47
Розроблених проектів за останній місяць

Правильна організація бізнесу завжди приводить до успіху.

Кожен сучасний бізнесмен повинен знати і розуміти, що бізнес не буде достатньо реалізований без участі його в Інтернеті. Саме тому доцільно звертатися за допомогою до професіоналів, які можуть створити Ваш власний сайт і розмістити його в Інтернеті. І перш за все, Ви повинні чітко розуміти, яку сферу життя людей охоплює Ваш бізнес. Якщо перед вами стоїть мета максимально вигідно піднести свій бізнес до споживачів і клієнтам, то Вам обов’язково потрібно замовити посадкову сторінку.

Замовити Лендінг в  WEB24 – це значить замовити створення унікальної сторінки в інтернеті для вашої компанії. Професійний підхід і креативність – ось основні принципи діяльності нашої команди. Всі свої сили ми направляємо на те, щоб ваш бізнес тільки процвітав, привертаючи до себе якомога більшу кількість потенційних клієнтів і покупців.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...