Розробка мобільної версії сайту Луцьк

Близько 20% загального трафіку доводиться на мобільні операційні системи. І цей показник продовжує набирати обертів. Чи це не привід задуматися про те, щоб адаптувати ваш сайт під мобільний трафік, адже це зовсім інша аудиторія.

Розробка мобільної версії сайту

Відсоток людей, які користуються Інтернетом за допомогою смартфонів і планшетів, продовжує зростати. Це пов’язано, в першу чергу, з зручністю і зростанням швидкості доступу. Ось тільки далеко не всі веб-сайти нормально відображаються на екранах мобільних пристроїв, оскільки спочатку були зроблені з орієнтацією на стандартне дозвіл стаціонарних моніторів. Це створює ряд проблем при навігації користувача, що часто призводить до того, що людину це дратує, і вона просто залишає ресурс. Тому, варто розглянути можливість адаптації сайтів під мобільні пристрої.

МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ

Мобільна версія сайту – це окремий повноцінний проект з розробкою спеціального дизайну, з оптимізацією контенту і опрацюванням юзабіліті. Змінюється повністю структура і функціонал.

ЗРУЧНІСТЬ

Користуватися мобільною версією сайту зі смартфонів і мобільних телефонів набагато зручніше: немає необхідності в горизонтального прокручування, весь функціонал працює коректно.

МОЖЛИВОСТІ

У мобільній версії можна розробити додаткові можливості, спрямовані саме на цю цільову групу відвідувачів: відправка смс прямо з сайту, визначення місця розташування до найближчої точки продажу і т.п.

НАВІГАЦІЯ

Навігація таких сайтів робиться адаптованою під Touch screen, що також набагато зручніше. Тобто дослівно тачскрін означає «екран, що реагує на дотик». Іноді його ще називають «сенсорним» екраном.

ПРОСТОТА

Мобільна версія сайту легша, має менш об’ємний код, тому завантажується швидше, що зменшує витрати користувача на її завантаження при оплаті мобільного трафіку.

РАНЖИРУВАННЯ

Пошукові системи використовують мобільний пошук для телефонів, тому і ранжуватися мобільна версія сайту в ньому буде вище, а значить і переходів на ваш сайт буде більше.

Кожен третій відвідувач сайтів – користувач Інтернету на мобільному пристрої. Такою є офіційна статистика. Її визнають і найбільші пошукові системи «Яндекс» і Google, які з особливою ретельністю приступили до перевірки ресурсів на наявність версій, адаптованих під кишенькові девайси. З початком ери компактних пристроїв замовники і розробники стали перед непростим вибором: створювати мобільні версії паралельно з основними або робити упор на адаптивну верстку, здатну підлаштуватися під будь-який розмір екрану і будь-який гаджет.
179

РОЗРОБЛЕНО ПРОЕКТІВ

37

ПРОЕКТІВ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ

184

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

17

САЙТІВ В ОБСЛУГОВУВАННІ

Створення мобільної версії сайту.

Мобільний сайт – це спеціально створена версія сайту, яку бачать користувачі, коли заходять на вашу сторінку за допомогою браузера, встановленого на смартфоні або планшеті. На відміну від основної версії сайту, версія сайту для мобільних пристроїв адаптована під перегляд на невеликих екранах.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...