Створення сайтів Луцьк

Створення сайту для власної компанії – це не розкіш, не данина моді і не примха начальства, а нагальна потреба для успішного бізнесу. Ось тільки сайт повинен бути ефективним, щоб витрати окупилися!

landing page

Лендінг пейдж – це односторінковий сайт спрямований на вчинення цільової дії. Перетворюючи звичайного відвідувача в покупця або клієнта компанії. Приклад цільової дії: замовити дзвінок, підписатися на розсилку, зареєструватися, купити товар.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Сайт-візитка

Віртуальна візитка – це просто, швидко і доступно. Вона працює 24 години на добу, вимагаючи мінімальних витрат на утримання. Має лаконічний дизайн, але при цьому формує позитивний імідж. І це далеко не всі переваги. Розглянемо можливості сайту-візитки докладніше.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Сайт-бізнес

Реалії сучасного бізнесу є такими, що сайт для компанії – це не розкіш, а необхідний мінімум для успішного розвитку. Не всі розуміють, що розробка якісного бізнес сайту – ще один крок на шляху до успіху. Бізнес сайт – це офіційне представництво тієї чи іншої компанії в глобальній мережі.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Сайт каталог

Як правило сайт каталог складається з наступних розділів: головна, про компанії, каталог (список категорії, товари категорії, сторінки детального перегляду товару, сторінка про виробника, сторінка – список всіх виробників), новини, статті, контакти.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин – це не просто сайт, на якому можна придбати або продати товари або послуги, це основа сучасного бізнесу. Інтернет-комерція сьогодні розвивається стрімкими темпами.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше

Унікальний дизайн

Розробка дизайну – один з найважливіших етапів в процесі створення веб-сайту. Як то кажуть “зустрічають по одягу”. У світі Інтернету все, що пов’язує Вас і Вашого потенційного клієнта – це Ваш веб-сайт.

Можливо вас зацікавить:

Докладніше
430
Задоволених клієнтів
87
Сайтів на нашому обслуговуванні
85700
Написано стрічок коду
16
Розроблених проектів за останній місяць

У вас поки немає свого сайту? Або спроба по його створенню була не дуже вдалою? Не варто засмучуватися, у вас ще все попереду.

Ми пропонуємо ідеальне рішення по створенню сайтів саме для вас!

Вебстудія WEB24 знайде при розробці сайту для вашого бізнесу стильне, зручне, ясне і вигідне рішення. А потім ви обов’язково отримаєте допомогу з технічної та інформаційної підтримки, а також пошуковому просуванню ресурсу.

В результаті ви зможете збільшити продажі своєї продукції, монетизувати будь-які проекти і автоматизувати бізнес-процеси. Ваші потенційні клієнти обов’язково дізнаються про вас завдяки вдалому просуванню і потрапляння в топ пошукових систем.

Вибирайте сайт в залежності від своїх потреб і можливостей.

Ви можете замовити сайт під ключ будь-якого виду від ефектного сайту-візитки або рекламної вітрини до корпоративного сайту або величезного Інтернет-магазину. Якщо ви ще не знаєте, що ж вибрати, то наші фахівці допоможуть визначитися, організувавши детальну консультацію.

Замовити сайт

Відмінна якість і оперативність послуг

До послуг наших клієнтів – відмінна якість і оперативність послуг, повноцінний сервіс, а також інновації та креатив. Кожен наш співробітник володіє солідним досвідом, професіоналізмом, оптимізмом і масою свіжих ідей. При цьому всі ми працюємо злагоджено, гарантуючи відповідальне і своєчасне виконання узятих на себе зобов’язань, не виходячи за рамки узгодженого бюджету.

Креатив та інновації допоможуть вам стати успішними!

При створенні і розробці сайтів ми використовуємо не тільки широко поширені технології, але і впроваджуємо власні методики і розробки.

З нами зручно працювати!

За період роботи наша Веб-студія виробила злагоджений алгоритм успішної взаємодії зі своїми клієнтами. При цьому ми впевнені, що повинні залишатися у відповіді за те, що робимо, тому завжди пропонуємо підтримку для створених нами сайтів. За своїм бажанням ви можете вибрати найбільш зручну форму роботи з нами і замовити необхідні вам послуги.

Відгуки клієнтів

З величезних плюсів компанії зазначу внутрішню організацію роботи менеджерів компанії з клієнтом. Дуже велика увага приділяється побажанням клієнта, це дуже важливо - від якості запитів залежить якість замовлень. Окреме спасибі Ірині, відчувається професіоналізм, видно що людина любить свою роботу і дуже добре її робить! Так тримати хлопці, спасибі 🙂 - Сервісний центр «AppGrade»
Ми стартували з початком співпраці з компанією «WEB 24». І з тих пір вже більше двох років «WEB 24» веде плідну роботу над нашими рекламними кампаніями.<br /> Пошуковий трафік за час нашої співпраці виріс з нуля до 3 000 відвідувачів щомісяця. Платний трафік також показує зростання і хорошу конверсію.- Приватний пансіонат «Валентина»
Компанія ТОВ «Індиго Трейд» висловлює глибоку вдячність компанії «WEB24» за якісну і оперативну допомогу в вирішенні технічних проблем.<br /> За час спільної роботи нам вдалося вирішити з технічної сторони ряд дуже важливих питань і реалізувати достатню кількість завдань.- Інтернет-магазин жіночого одягу «Marie»
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...