Розробка порталу Луцьк

Інтернет-портал – великий ресурс, який наповнений великою кількістю різноманітної інформації, яка висвітлює широку предметну область.

Розробка порталу

Створення порталу – найкращий варіант для великих компаній, які працюють з великими базами дилерів і клієнтів, і знаходяться в постійному розвитку.

  МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ

Надає одночасно доступ до безлічі інтернет-сервісів (стрічка новин, блоги, пошта, погода, миттєвий обмін повідомленнямита оповіщеннями ).

  ЗВІТНІСТЬ ПОРТАЛУ

Надає вичерпні дані по сформованим в рамках порталу споживчим групам і їхнім інтересам.

  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗВЯЗКУ

Забезпечує зв’язок між відвідувачами порталу та всесвітньою павутиною через розміщення великої кількості зовнішніх посилань.

АНАЛІТИЧНІСТЬ

Веде аналітичний і статистичний аналіз діяльності користувачів для можливості дослідженнь роботи.

КОНТРОЛЮВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Дозволяє вести багаторівневий контроль за розміщенням і “рухом” контенту всередині порталу.

СИСТЕМАЛІЗАЦІЯ

Систематизує і структурує представлену на порталі інформацію виходячи з інтересів користувачів.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по розробці порталу будь-якої складності.

Розробка порталів відноситься до категорії найбільш масштабних і трудомістких процесів. На відміну від звичайних web-сайтів, портал завжди є поєднанням безлічі різноманітних сервісів, велика кількість різнопланової інформації та матеріалів. Однак перед розробниками стоїть завдання виконати не тільки інформаційне наповнення порталу, що відображає концепцію ресурсу, а й забезпечити взаємозв’язок і взаємодія всіх структурних елементів, перш за все, з позиції створення максимальної зручної роботи для користувачів.

Відгуки клієнтів

Окремої згадки і подяки заслуговує комплекс робіт по консультації та навчанні співробітників представництва видавництва роботі з системою управління сайтом «1С».<br /> - Видавництво «Pearson»
Незважаючи на захоплення термінів створення сервісу, причиною яких були виникають в процесі розробки проблеми, пов'язані з унікальними технічними рішення і індивідуальними бізнес-процесами сервісу, ми повністю задоволені кінцевим програмним продуктом і веб-сайтом.<br /> - Сервіс «GLIMP»
Компанія є професійною веб-студією, яка йде в ногу з часом, розвиваючись разом зі своїми клієнтами, і що найголовніше, їх інтерес до грамотного вирішення все нових і більш складних завдань не згасає, а тільки набирає силу.<br /> - Компанія «Алслан»
22
Обслуговується порталів
68
Створено порталів
230000
Написано стрічок коду
7
Розроблено порталів за останній місяць

Допоможемо створити ваш власний портал!

У сучасних умовах розробка порталів все більше підпорядковується вимогам детальної продуманості рішень під цілі і завдання конкретного замовника проекту. Як web-ресурс, портал в повній мірі повинен відображати зміст своєї назви і дійсно являти собою «головний вхід» в інформаційний світ, що поєднує власне наповнення порталу і здатний швидко і зручно перенаправляти користувачів на цікаві для них сторонні інформаційні системи. Разом з тим, в корені невірно вважати, що розробка порталу повинна зводитися тільки до створення якогось інформаційно і програмно насиченого ресурсу – своєрідного «дорожнього підкажчика». Дизайн і креативні концепції – невід’ємні складові робіт зі створення порталів, як і інші послуги, що створюють в комплексі красивий, функціональний, інформаційно насичений, зручний і популярний серед користувачів ресурс.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...