Розробка сайту каталогу Луцьк

Сайт каталог – представництво компанії в мережі інтернет, сайт представляє інформацію про компанію продукцію або послуги компанії.

Розробка сайту каталогу

Сайт каталог відрізняється від інтернет магазину відсутністю кошика покупок і можливості онлайн оплати. Це більш бюджетний варіант, який, в подальшому можна легко модернізувати до інтернет магазину.

   ПІДБІР ДИЗАЙНУ

Підбір дизайну – є першим етапом в розробці сайту каталогу є підбір дизайну самого сайту. Сам дизайн повинен бути унікальним і привабливим, щоб ваш сайт приваблював клієнта

  ІНТЕГРАЦІЯ ДИЗАЙНУ В СИСТЕМУ УПРАВЛІННЯ КОНТЕНТОМ

Наступним кроком розробки каталогу є інтеграція дизайну в систему управління контентом, яка дозволяє керувати контентом з легкістю для користувача.

  НАЛАШТУВАННЯ СТРУКТУРИ САЙТУ

Структура сайту – це логічна побудова сторінок ресурсу, його архітектура, позиції елементів оформлення і зв’язок між розділами і сторінками всередині сайту.

НАЛАШТУВАННЯ КАТАЛОГУ

В налаштування каталогу входять такі дії, як : атегорій, перегляд товару, додаткових сторінок (наприклад, сторінка виробника, перелік виробників та інше);

РЕЄСТРАЦІЯ

В даний пункт входить реєстрація сайту, оплата доменного імені, хостингу і взагальному все для того, щоб ваш сайт міг правильно і довго функціонувати в інтернеті.

НАПОВНЕННЯ САЙТУ МАТЕРІАЛАМИ

Для того, щоб клієнт міг переглядати все, що є на вашому сайті – вам потрібно його наповнити. Для цього проводиться наповнення сайту матеріалами.

Веб-студія WEB24 пропонує повний комплекс послуг по розробці сайту каталогу будь-якої складності.

kat1
kat2
kaat4
Сайт каталог створюється для того, щоб кожен користувач може в зручній формі переглядати весь товар, розташований на сайті, виробляти фільтрацію, порівняння, сортування за певними властивостями. Крім цього користувач може детально розглянути кожен окремий товар, порівняти з іншою пропозицією, побачити докладні характеристики, можливо, відгуки, які залишили інші клієнти, які користуються цим сервісом.

Відгуки клієнтів

Працюємо разом вже досить давно. Кілька разів розширювали список обумовлених ключових запитів. На даний момент більшість з них впевнено займають ТОП-10 Google.<br /> - Компанія «Мойдод»
Результат створення сайту повністю виправдав наші очікування і відповідає ТЗ, індивідуальний підхід до кожної конкретної завдання поставленої нашою компанією.<br /> - Компанія «СМСка»
У процесі роботи фахівці компанії зарекомендували себе виключно з позитивного боку. Особливо хотіли відзначити відділ менеджменту за проявлену розуміння і компетентність - жоден наш питання не залишилося без відповіді! Всі надані нам послуги ми розцінюємо як професійні і сподіваємося на нашу подальшу, взаємовигідне співробітництво.- Мережа магазинів «Італійський Сяйво»
254
Розроблено сайтів каталогів
124
Сайтів каталогів на нашому обслуговуванні
25000
Написано стрічок коду
16
Розроблених сайтів каталогів за останній місяць

Сайт каталог це можливості для рекламування контенту

Сайт-каталог – не тільки офіс компанії в інтернеті, але і шоу-рум. Каталог починається з потреби розібрати список товарів і послуг за картками – так клієнтам компанії простіше розібратися з асортиментом.

Структурована інформація дозволяє швидше розібратися – чи є в компанії то, що потрібно.
Ми структуруєм інформацію і говоримо, як краще представити товар (послуги) – які фотографії / картинки / іконки краще спрацюють, які тексти потрібно написати.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...