Карта проїзду

Карта проїзду Google Maps

Google Maps – це лідер серед сучасних картографічних сервісів, що надають супутникові інтерактивні карти онлайн. Принаймні лідер в області супутникових знімків і за кількістю різноманітних додаткових сервісів та інструментів (Google Earth, Google Mars, різноманітні погодні та транспортні послуги, одне з найпотужніших API).

В області схематичних карт в якийсь момент лідерство це «було упущено» на користь Open Street Maps – унікальному картографічного сервісу в дусі вікіпедії, де кожен доброволець може внести дані на сайт.

Однак незважаючи на це, популярність Карт Google залишається мабуть однією з найкращих з усіх інших картографічних сервісів. Частково причина в тому, що саме в Google Maps ми можемо знайти самі деталізовані супутникові фотографії для самих великих регіонів будь-яких країн.

З картами Google будь-який бажаючий може безкоштовно подивитися супутникові фотографії Землі практично в будь-якій точці світу.

Якість знімків

Знімки самого високою роздільною здатністю як правило доступні для найбільших міст світу в Америці, Європі, Росії , Україні , Білорусі , Азії, Океанії. В даний час високоякісні знімки доступні для міст з населенням понад 1 млн. Жителів. Для менших міст і інших населених пунктів супутникові зображення доступні лише в обмеженому розширені.

Можливості

Google Maps або «Карти Google» стали справжнім відкриттям для користувачів інтернету та й взагалі всім користувачам ПК давши нечувану і небачену раніше можливість поглянути на свій будинок, на своє село, дачу, озеро або річку де вони відпочивали влітку – з супутника. Побачити це зверху, з такого ракурсу, з якого не можна було-б подивитися за жодних інших обставин. Відкриття, сама ідея дати людям простий доступ до супутникових фотографій гармонійно вписується в загальну концепцію Google «легкого надання доступу всім користувачам до будь-якою інформацією на планеті».

Карти Google дозволяють побачити з супутника одночасно ті речі і об’єкти, які при спостереженні з землі спостерігати одночасно неможливо. Супутникові карти відрізняються від звичайних тим, що на простих картах кольора і природність форми природних об’єктів спотворені редакційною переробкою для подальшої публікації. Однак в супутникових фотографіях збережена вся натуральність природи і об’єктів зйомки, натуральні кольори, форми озер, річок, полів і лісів.

Дивлячись на карту можна тільки гадати що там: ліс, поле або болото, в той час як на супутниковій фотографії відразу зрозуміло: об’єкти як правило круглої або овальної форми унікального болотного кольору і є – болота. Світло-зелені плями або області на фотографії – поля, а темно-зелені – ліси. При достатньому досвіді орієнтації в Google Maps – можна навіть розрізняти хвойний це ліс або змішаний: хвойний має більш коричневий відтінок. Так-же на мапі можна розрізнити специфічні ламані лінії, що пронизують ліси і поля неосяжних просторів- це залізні дороги. Тільки дивлячись з супутника можна зрозуміти що залізні дороги набагато більші автомобільних доріг впливають на оточуючий їх природний ландшафт. Так-же в Картах Google існує можливість накласти на супутникове зображення місцевості або міста карти з назвою областей, доріг, населених пунктів в масштабах країни і назвою вулиць, номерів будинків, станцій метро в масштабі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *